Технології

Для Apple iPad Mini 6 випущений чохол із магнітною зарядкою, як у iPhone

MagEZ Case Pro для iPad Mini 6

Виробник аксесуарів для мобільних пристроїв Pitaka випустив один із найкорисніших чохлів для iPad Mini 6. Завдяки MagEZ Case Pro компактний планшет отримує функцію магнітної зарядки, аналогічну до вбудованої системи MagSafe у смартфонів Apple.

Чохол MagEZ Case Pro підключається до роз’єму USB Type-C, після чого планшет можна заряджати за допомогою спеціального магнітного адаптера, що кріпиться до задньої кришки через Х-подібний конектор. Завдяки цьому користувачеві не заважатиме кабель, що стирчить збоку.

Pitaka також пропонує спеціальну підставку MagEZ Charging Stand, куди планшет кріпиться для зарядки за допомогою того ж магніта в чохлі. Крім того, в основі цього стенду вбудована бездротова Qi-зарядка, що дозволяє заряджати техніку Apple з вихідною потужністю до 7,5 Вт, а пристрої інших компаній – до 15 Вт.

Сам чохол виконаний із арамідного волокна щільністю 1500D. Він має посилену конструкцію по кутах, що додатково захищає планшет під час падіння. Крім того, передбачено і додатково кріплення для фіксації Apple Pencil, що запобігає втраті стилуса.

MagEZ Case Pro для iPad Mini 6 коштує $79, а підставка MagEZ Charging Stand пропонується за $129. Адаптер живлення MagSafe в обох випадках потрібно купувати окремо.