Технології

Samsung припиняє виробництво РК-дисплеїв. Тепер остаточно

Samsung

За даними південнокорейського видання Korea Times, компанія Samsung повністю згортає виробництво рідкокристалічних (LCD) матриць вже наприкінці червня цього року. Вона зосередить всю свою увагу більш просунутих і досконалих технологіях.

У звіті йдеться, що Samsung ухвалила таке рішення на тлі сильної конкуренції з боку китайських та тайванських компаній, що випускають дешеві LCD-панелі.

Крім того, дослідницька фірма Display Supply Chain Consultants (DSCC) повідомляє, що середній індекс цін на LCD-матриці, встановлений на значенні 100 у січні 2014 року, впаде до 36,6 у вересні цього року. У квітні він становив 41,5 — на 58% нижче за рекордний мінімум (87 у червні 2021-го). Це означає, що випуск рідкокристалічних дисплеїв приносить все менше грошей, а конкуренція посилюється.

Читайте також:  Premium-підписка у Telegram: що отримають користувачі? [ВІДЕО]

Samsung мала намір згорнути випуск РК-панелей ще в 2020-му, але пандемія і різко збільшений попит на недорогі пристрої змусив компанію переглянути плани. У корпорації повідомляли, що діятимуть залежно від ринкових умов. Схоже, що виробництво доступних рішень більше не є пріоритетним для південнокорейського гіганта. Тепер Samsung сконцентрує свою увагу на OLED- та QLED-матрицях.