Технології

Браузер Edge отримає одну з функцій Telegram

Microsoft Edge

Microsoft запустила тестування нової настройки для фірмового браузера. Вона дозволяє легко «складувати» посилання та файли, не замислюючись про їх збереження на флешку для подальшого перегляду будь-якого пристрою з актуальною версією Edge.

Microsoft Edge

Нова функція під назвою Drop багато в чому схожа на “Вибране” в Telegram. З її допомогою можна зберігати різні файли у віртуальний контейнер, отримуючи доступ до них з будь-яких пристроїв під час входу до свого облікового запису.

Читайте також:  У гаджетах Apple з'являться «живі субтитри» та інші спеціальні можливості

Відповідне вікно буде розташоване в бічній панелі браузера за аналогією з «Колекцією» та журналом історії перегляду веб-сторінок.

На відміну від месенджера, який надає користувачам безлімітне сховище, Microsoft Edge покладається на сервіс OneDrive з обмеженим обсягом.

Нововведення вже доступне у збірці Edge Canary 104 для деяких користувачів і активується через меню “Налаштування” – “Зовнішній вигляд”. Ще однією зміною в майбутніх зборках програми стане вбудований VPN-сервіс – дізнатися про нього докладніше можна в окремій новині.