Технології

Коли припиниться підтримка PS4? Відповідь у новому звіті Sony

Sony PlayStation 4

Незважаючи на те, що вихід консолей нового покоління відбувся півтора роки тому, для більшості геймерів вони досі мають статус дива. У зв’язку з цим постає логічне питання: як довго Sony планує випускати ігри на PlayStation 4? Можна не переживати, час ще є.

У новому бізнес-звіті Sony фігурує інформація про плани компанії з випуску ігор на PS4. Згідно з нею, застаріла консоль отримуватиме нові релізи аж до 2026 року.

Компанія прогнозує, що до 2025 фінансового року (квітень 2025-го – березень 2026-го) до 50% релізів буде випущено на PS5, ще 30% – на PC, а близько 20% – для смартфонів. І на цій діаграмі не знайшлося місця PlayStation 4, що дозволяє зробити висновки щодо термінів її виходу з експлуатації. Тим часом у 2022 фінансовому році (до березня 2023) 40% релізів Sony вийдуть на PS4/PS5 – цей рік буде повністю кросгенним. А частка PC становитиме 20%.

Читайте також:  Apple натякає на майбутній великий анонс

Також глава PlayStation Джим Райан у рамках того ж звіту заявив, що попит на PS5 набагато перевищує попит на PS4 за той же період. Проте проблема з постачанням є. Sony планує надолужити це відставання у співвідношенні попиту та пропозиції у 2023 році, а до 2024-го PlayStation 5 має розійтися по геймерських житлах у кількості, що перевищує результати попередниці.