Технології

Samsung готує до випуску смартфон і планшет з підвищеним виживанням

Samsung Galaxy Xcover Pro 2

Samsung готує до випуску кілька нових ультразахищених пристроїв. Це буде смартфон середнього рівня з лінійки Galaxy XCover та планшет сімейства Galaxy Tab Active. У мережі вже з’явилися деякі подробиці про ці апарати.

Чутки про новий захищений смартфон Samsung з’явилися ще у березні, коли інсайдер OnLeaks опублікував його рендери. Тепер він був помічений в консолі для розробників Google Play (зображення вище). Цікаво, що одні джерела стверджують, що він називатиметься Galaxy XCover Pro 2, тоді як інші впевнені в Galaxy XCover 6 Pro.

Читайте також:  Google Translate отримав новий функціональний віджет для швидкого перекладу

Достовірно відомо, що апарат отримає 6-нанометровий процесор Snapdragon 778. Також у Google Play зазначено, що щільність пікселів його екрану становить 450 ppi, що відповідає діагоналі близько 5,85 дюйми при роздільній здатності 2408х1080 пікселів. Для порівняння, OnLeaks повідомляв про діагональ 6,56 дюйми, так що тут остаточної впевненості немає. Зате точно можна сказати, що смартфон має краплеподібний виріз в екрані.

Samsung Galaxy Xcover Pro 2

Рендери смартфону від OnLeaks

Ще однією новинкою з підвищеною виживання стане планшетний комп’ютер Galaxy Tab Active Pro 2. Його існування підтвердив авторитетний німецький інсайдер Роланд Квандт. Щоправда, на самому пристрої немає жодної інформації. Лише передбачається, що він матиме 10,1-дюймовий екран, як і оригінальний Galaxy Tab Active Pro.

Читайте також:  SoundCloud шукатиме потенційні хіти за допомогою штучного інтелекту

Про ціни та терміни презентації гаджетів поки що нічого не повідомляється.