Технології

Слух: у iPadOS 16 серйозно прокачають багатозадачність

iPadOS

Незабаром Apple представить оновлену версію операційної системи iPadOS. Зважаючи на все, компанія збирається додати очікувані багатьма функціями, що перетворюють iPad на більш професійний пристрій, дійсно здатний конкурувати з персональними комп’ютерами. На це вказують зміни, виявлені у браузерному движку WebKit.

У коді WebKit, на основі якого побудований браузер Safari, були виявлені згадки деякого режиму багатозадачності, що дозволяє вільно змінювати розмір вікон в iPadOS.

Вказується, що до системи буде додано системний перемикач для активації цієї функції. На основі того, включений цей режим чи ні, браузер змінюватиме відображення контенту та принцип роботи з ним.

Читайте також:  Нова технологія Mastercard «змусить» покупців посміхатися на касі

Є припущення, що нова функція може чимось нагадувати по суті режим планшета в Windows, де користувач може змінювати інтерфейс для зручнішого управління пальцем або мишею і клавіатурою.

Варто відзначити, що зовсім недавно було виявлено патент Apple на можливість запуску додатків на iPadOS у вікнах зі змінними розмірами.

Марк Гурман із Bloomberg також повідомляв, що компанія працює над новим професійним режимом, який автоматично запускатиметься за певних умов. Така часто згадка цієї функції вказує на велику ймовірність її додавання в iPadOS 16.

Презентація нових версій ОС від Apple відбудеться вже 6 червня на конференції розробників WWDC 2022.