Технології

Broadcom купує VMware Це одна з найдорожчих техноробок в історії

Broadcom VMware

Відомий американський розробник напівпровідникової продукції Broadcom офіційно оголосив про покупку VMware – найбільшого розробника програмного забезпечення для віртуалізації. Очікується, що ця угода увійде до трійки найдорожчих технологічних придбань в історії.

Згідно з офіційним прес-релізом, сума покупки складе $61 мільярд. Найдорожчими в технологічному світі були лише угоди між Dell та EMC ($67 мільярдів) та Microsoft з Activision Blizzard ($68,7 мільярда).

Відомо, що акціонери VMware отримають або $142,50 готівкою або 0,2520 звичайними акціями Broadcom за кожну акцію VMware. При цьому приблизно половина акцій VMware буде викуплена готівкою, а друга половина обмінена на прості акції Broadcom.

Читайте також:  Слух: Google перекладає Android на файлову систему HUAWEI

За підсумками угоди, акціонери Broadcom отримають приблизно 88% акцій VMware, а поточні акціонери VMware — близько 12% акцій об’єднаної компанії.

Злиття двох техногігантів дозволить Broadcom посилити та розвинути власний підрозділ з розробки програмного забезпечення. Компанія має намір провести його ребрендинг у VMware та інтегрувати існуючу інфраструктуру та програмне забезпечення до складу VMware для забезпечення безпеки.

Угода буде закрита у 2023 фінансовому році. Щоправда, для цього вона має бути схвалена регулюючими органами. Це не перша велика покупка Broadcom.

У 2018-му вона купила розробки програмного забезпечення CA Technologies за $18,9 мільярда, а роком пізніше — Symantec за $10,7 мільярда. Проте менш ніж за півроку вона перепродала Symantec компанії Accenture за невідому суму.