Технології

Інсайд: Apple випустить конкурента Google Chromecast та Xiaomi Mi TV Stick

Apple

За даними авторитетного інсайдера Мін-Чі Куо, цього року варто очікувати на вихід нової телеприставки Apple. Головне – це буде не оновлення торішньої моделі, а абсолютно новий пристрій в іншому форм-факторі, набагато компактнішому.

Аналітик стверджує, що у другій половині цього року випустять компактну та доступнішу версію Apple TV. Це буде аналог пристроїв типу Google Chromecast, що підключаються до HDMI-роз’єму позаду телевізора.

Зважаючи на все, технічно такий гаджет буде простіше великої моделі. Нагадаємо: актуальна версія Apple TV, випущена минулого року, оснащується процесором A12 Bionic, який використовувався в iPhone XS та iPad Air 3 третього покоління. Імовірно, нова телеприставка може коштувати менше $100.

Читайте також:  Співробітник Apple розкрив ексклюзивний дизайн скасованих моделей iPod

Цікаво, що ще 2018 року видання The Information повідомляло, що Apple працює над недорогим TV-стіком. Керував проектом Тім Твердал, віце-президент Apple з маркетингу продуктів для дому та аудіо, який був упевнений, що недорогий пристрій залучить більше користувачів до Apple TV+ та інших сервісів компанії.

Однак тоді стало відомо, що Грег Джосвіак і Філ Шіллер забракували цю ідею, стверджуючи, що Apple не повинна випускати дешеві гаджети з низькою маржею, оскільки це може зашкодити її репутації. Зважаючи на все, зараз думка компанії все ж таки змінилася.