Криптовалюти

Три причини росту біткоїну за минулі вихідні

Біткоїн

27 січня азіатський ринок криптовалют повернувся в зелену зону після зростання біткоїну на 5%. Біткоїн, схоже, отримав підтримку за рахунок ряду факторів.

Після відкату від рівнів опору минулого тижня, за вихідні біткоїн відновився від рівня в $8470 до $8685; в момент підготовки даного огляду курс головної криптовалюти становив $8643,65 (+3,19%).

Аналітик і трейдер Джош Рейджер зазначив:

“Гарний початок тижня. Буду продовжувати збирати сатоши, торгуючи на цих діапазонах, і буду купувати, якщо відкотимося в діапазон $7000 і нижче. Чим довше ми знаходимося вище $8000, тим краще. Крім того, буду купувати деякі альткоїни на цих рівнях для довгострокової перспективи”.

Коронавірус і падаючий юань

Китайський коронавірус призвів до обмеження пересування громадян і зростання числа загиблих. Стурбованість китайської влади посилюється в міру появи випадків захворювання в країні і в усьому світі.

В результаті цього, за даними агентства Reuters, 27 січня вранці курс юаня впав майже на 0,5%, ставши менше $7.

Китай оголосив, що продовжить новорічні канікули до 2 лютого, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Падіння фіатної валюти – це зазвичай “бичачий” сигнал для біткоїну, в той час як Китай має величезний вплив на цьому ринку.

Золото також зростає

Ціна на золото відновилася з аналогічних причин і тепер прагне до $1600 за унцію, а індекс S&P500 пережив найгірший тиждень з середини серпня.

Тепер аналітики пильно стежать за майбутнім рішенням ФРС про базову ставку, яке очікується в середу.

Це вже не перший випадок, коли в короткостроковій перспективі ціни біткоїну і золота виявляються в тандемі.

Італійський ефект?

Італія – це не такий відомий гравець у світі криптовалют, проте країна тепер знову опинилася в лещатах політичної кризи. Пізно ввечері 26 січня італійці очікували результати виборів у відносно багатому регіоні Емілія-Роман’я поблизу Мілана, де влада може перейти до Маттео Сальвіні, лідера партії Ліга Півночі.

Хоча попередній підрахунок голосів не говорить на користь Сальвіні, а остаточний результат може бути оголошений сьогодні ввечері (27 січня), що збіглося з цією подією ралі біткоїну може бути пов’язано з виходом на політичну арену цього «анти-європейського» лідера.

Залишити коментар