Технології

Названі найпопулярніші версії Android

Android 12

Google вже давно перестала ділитися інформацією про фрагментацію різних версій Android, але приблизно раз на півроку відповідна статистика оновлюється в інструменті для розробників Android Studio. І ось стало відомо, як справи у світі «зеленого робота» зараз.

Android 11

За даними 9 травня, найпопулярнішою версією мобільної ОС від Google була Android 11. На ній працює 28,3% всіх пристроїв. Порівняно з листопадом минулого року, ця цифра зросла приблизно на 4%. На другому місці за розповсюдженням знаходиться «десятка» з 23,9% проти 26,5% півроку тому. Третє місце очікується за Android 9 Pie, встановленим на 16,2% всіх Android-пристроїв.

Читайте також:  Apple, Google та Microsoft зроблять паролі непотрібними вже наступного року

Android 11

У статистиці відсутня актуальна на даний момент Android 12. Причини не зрозумілі, але передбачається, що це пов’язано з призначенням цієї інформації для розробників, щоб вони розуміли, які версії ОС все ще актуальні, щоб відповідним чином оптимізувати свої програми.

Варто відзначити, що бета-версія Android 13 вже доступна на величезній кількості пристроїв від різних виробників. Реліз нової ОС очікується у серпні чи вересні цього року.