Технології

Яким смартфоном користується Білл Гейтс?

Samsung Galaxy Z Fold3

Який смартфон вибере людина, якій купити по кишені практично все, що тільки можливо? Засновник і колишній глава Microsoft, а нині філантроп Білл Гейтс запропонував користувачам інтернету відповісти на будь-які запитання. Один з них стосувався мобільного гаджета.

Логічно було б припустити, що Білл Гейтс вибере Surface Duo 2 – зараз єдиний в асортименті компанії Microsoft смартфон. Проте мільярдер відповів, що користується іншим складним смартфоном, а саме Samsung Galaxy Z Fold3.

Читайте також:  Google обмежить можливості програм із невідомих джерел

За його словами, апарат замінює йому одночасно телефон, і невеликий портативний комп’ютер. І цього йому цілком достатньо, щоб не потребувати жодного іншого додаткового гаджету.

Смартфон Білла Гейтса

Варто відзначити, що Surface Duo 2 теж пропонує у розкладеному стані великий екран, як і Galaxy Z Fold3, а як операційна система в обох випадках використовується Android. Ось тільки в частині камер, дисплея та начинки апарат від Samsung на голову перевершує конкурента. Не виключено, що це підкупило Білла Гейтса.

Крім того, Samsung тісно співпрацює з Microsoft, завдяки чому власники апаратів Galaxy отримують ексклюзивні переваги щодо доступу до сервісів редмондської корпорації та синхронізації мобільного пристрою з комп’ютерами під керуванням Windows.