Технології

Xiaomi випустила бритву з вібромотором і рекордною автономністю

Xiaomi T1 Razor

Технічний прогрес торкнувся навіть речей, незмінних десятиліттями. Компанія Xiaomi випустила бритвений верстат T1 Razor з шістьма лезами і вібродвигуном з функцією автоматичного включення. Ключовими особливостями пристрою стали значна автономність і доступна ціна.

Xiaomi T1 Razor

Модель Xiaomi T1 Razor оснащена вібродвигуном зі швидкістю обертання 12 000 оборотів в хвилину. Двигун забезпечує високочастотні вібрації бриючої головки – це дозволяє видаляти волосся “під корінь”, а сама бриюча головка здатна повертатися під кутом до 30 градусів.

Читайте також:  Мозковий інтерфейс Ілона Маска вперше був показаний у дії

Верстат оснащений спеціальним датчиком FlowSensing із золотим покриттям. Як тільки на нього потрапляє вода, він автоматично приводить в дію двигун. За заявою виробника, заряду двох батарейок стандарту AAA вистачить на півроку регулярного використання бритви, а в режимі очікування вона здатна зберігати працездатність до року без заміни елементів живлення.

Xiaomi T1 Razor виконаний в корпусі з анодованого алюмінію, має антибактеріальне і антигрязьове покриття. Верстат можна мити після гоління, не виймаючи батарейки – його корпус захищений від попадання води за стандартом IPX7. Вартість новинки в Китаї становить $20.

Джерело: igeekphone.com

Залишити коментар