Технології

Qualcomm показала нове покоління окулярів доповненої реальності

Qualcomm xr

Поряд із процесорами, Qualcomm презентувала нову версію референсних очок доповненої реальності на базі мобільної платформи Snapdragon XR2. У порівнянні з минулим поколінням вони втратили провідне підключення і стали помітно компактнішими.

Qualcomm Snapdragon XR2 5G

Попередня версія очок на базі чіпа Snapdragon XR1 працювала лише при підключенні дротом до смартфону. Нова ітерація повністю бездротова і стала набагато компактнішою. Вага пристрою становить 115 г. Щоправда, вбудованого акумулятора ємністю 650 мАг у вимогливих додатках вистачає лише на 30 хвилин. Втім, у завданнях із меншою кількістю графіки результат буде кращим. Крім того, можна підключити зовнішній акумулятор, а сторонні виробники мають можливість змінювати дизайн, встановлюючи більш ємні джерела живлення.

Читайте також:  Перші зображення Motorola Moto G42

В окулярах використовується пара 0,49-дюймових екранів від SeeYa Technology, виконаних за технологією micro-OLED. Вони мають роздільну здатність 1920х1080 пікселів і частоту оновлення 90 Гц кожен. Кут поля зору було зменшено з 45 до 40 градусів. Затримка між передачею даних зі смартфона чи комп’ютера становить лише 3 мс. Гаджет вміє відстежувати становище голови та рух рук користувача взаємодії з віртуальними об’єктами.

Qualcomm Snapdragon XR2 5G

Пристрій вже доступний деяким партнерам, щоб ті могли розробити на його основі власні рішення. Проте, жодних термінів появи таких очок у продажу не повідомляється.