Технології

Garmin випустила розумний відеореєстратор-ліхтар для велосипедів

Garmin Varia Radar

Garmin представила нову версію свого велосипедного ліхтаря Varia Radar, обладнаного вбудованою камерою. Пристрій вміє не тільки попереджати користувача про транспортний засіб і потенційну небезпеку, що наближається позаду, але й фіксувати те, що відбувається.

Розташовуючись під сидінням, камера вміє знімати відео у форматі 1080p за 30 fps. Якщо вбудований акселерометр виявить, що сталася аварія, кадри, зроблені незадовго до, під час і після аварії, будуть записані на картку пам’яті, що входить в комплект, ємністю 16 ГБ.

Читайте також:  Швидкість супутникового інтернету Starlink перевершує очікування

Згодом до архівних відеозаписів можна отримати доступ через мобільний додаток. Щоправда, виробник не передбачив трансляцію відео на смартфон у режимі реального часу, так що використовувати камеру як дзеркало заднього виду не вдасться.

Весь прилад важить лише 147 грамів та захищений від води за стандартом IPX7. Його можна налаштувати на чотири різні режими задніх ліхтарів. Крім того, пристрій фіксує фізичну активність та попереджає про наявність автомобілів позаду на відстані до 140 метрів. З усіма активними функціями вбудованого акумулятора вистачає приблизно 6 годин роботи.

Garmin Varia Radar із камерою RCT715 вже доступний на офіційному сайті виробника за ціною $399,99.