Суспільство

Названі терміни призначення нового глави ДБР

ДБР

З кінця грудня бюро тимчасово очолює Ірина Венедиктова, поки не буде проведено конкурс.

Конкурс на посаду глави Держбюро розслідувань завершиться до початку травня, після чого буде призначено нового директора бюро. Про це заявив глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський в інтерв’ю РБК-Україна.

У грудні минулого року президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора Держбюро розслідувань і тимчасово призначив на цю посаду депутата Ірину Венедиктову.

“Звичайно, я вважаю ці терміни дуже стислими, але я впевнений, що на відміну від попереднього конкурсу на главу бюро, до цього буде прикута велика увага ЗМІ та активістів”, – вважає він.

Читайте також:  Встановлений Кабміном прожитковий мінімум визнали незаконним

Монастирський прокоментував призначення заступником директора ДБР колишнього адвоката екс-президента Віктора Януковича Олександра Бабікова. За його словами, тут немає конфлікту інтересів в юридичному розумінні.

“Тому, якщо ми цю логіку будемо застосовувати, то майже у всіх людей, які зайшли в ту ж Генеральну прокуратуру, можна знайти цей потенційний етичний конфлікт інтересів. По суті, його можна знайти у всіх керівників правоохоронної системи”, – заявив він.

Залишити коментар