Політика

Голова комітету Ради допустив звільнення Авакова

Арсен Аваков

До діяльності міністра на сьогодні дуже пильна увага, повідомив голова правоохоронного комітету ВР Денис Монастирський.

Якщо справа вбивства журналіста Павла Шеремета розвалиться на очах – це може стати одним із приводів звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це заявив голова комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради Денис Монастирський в інтерв’ю РБК-Україна.

За його словами, випробувальний термін Авакова не закінчений, до його роботі на сьогодні дуже пильна увага.

“І я вважаю, що якщо конкретно справа Шеремета розвалиться на очах – це можливо буде одним із приводів для того, щоб Арсен Борисович пішов з посади. Принаймні, масштаб цієї справи, суспільний резонанс і підозрюваних іншого варіанту не залишає. Ця справа, однозначно, стане рубіконом”, – зазначив Монастирський.

Читайте також:  Зарплату президента, прем'єра і спікера пропонують прив'язати до ВВП

Монастирський вважає, що Аваков станом на сьогодні не консультує президента Володимира Зеленського в питаннях законодавчих ініціатив.

“Він, безумовно, рефлексує на президентські ініціативи. І це, напевно, нормально для керівника найбільшого міністерства в країні. Але, напевно, правильно буде сказати, що він не є на сьогодні “застрільником” цих ідей”, – уточнив Монастирський.

Нагадаємо, в грудні 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на одному з телеканалів заявив, що поліції не передали записи з чотирьох камер відеоспостереження, розташованих поблизу місця злочину. За його словами, відразу після злочину ці відео працівники поліції збирали разом зі службовцями СБУ.

Аваков також заявив, що цей факт є предметом окремого розслідування.

Читайте також:  Найєм отримав посаду заступника голови Укроборонпрому

Залишити коментар