Технології

Осіння презентація Apple: можлива дата проведення та нові подробиці

Apple

Видання iDropnews з посиланням на власні джерела опублікувало докладний звіт, присвячений прем’єрі iPhone 14. Крім очікуваної дати презентації, інсайдери розповіли і про деякі інші аспекти майбутнього заходу.

Згідно з джерелом, цього року традиційний показ гаджетів Apple відбудеться 13 вересня. Компанія цю інформацію ніяк не прокоментувала, але відомо, що вона завжди проводить прем’єри нових iPhone у вівторок. Видання також стверджує, що особливий акцент при показі серії iPhone 14 вендор зробить на відмінностях між базовими та Pro-моделями смартфонів.

Очікується, що гаджети серії iPhone 14 Pro будуть побудовані на базі новітніх чіпів A16 Bionic, а “серцем” стандартного iPhone 14 та його Max-версії стане торішній процесор A15, що використовується актуальною лінійкою. При цьому не виключено, що трохи модифіковану стару SoC представлять як A16, а справжня новинка отримає назву A16 Pro.

Читайте також:  AMD обіцяє винайти щоденні ноутбуки з новим чіпом Mendocino

Вже відомо, що важливою відмінністю “прошек” від молодших апаратів стане відмова від широкого вирізу для фронталки та Face ID на користь двох невеликих отворів у матриці. Крім того, серії iPhone 14 Pro приписують 48-мегапіксельну основну камеру та дисплей із частотою оновлення 120 Гц.

Крім смартфонів, на презентації очікується показ трьох моделей смарт-годинників Apple Watch Series 8 (базовий, SE, і Extreme Edition), а також бездротових навушників AirPods Pro 2. Формат заходу поки не підтверджений: за припущенням інсайдерів, компанія може все ж таки повернутися до традиційне шоу з присутністю глядачів, якщо дозволять коронавірусні обмеження.