Криптовалюти

Біткоїн подешевшав ще на 2%

Bitcoin

Після запаморочливого зростання біткоїн стрімко відкочується назад. Головна криптовалюта втратила ще 2% добової вартості. Що буде далі?

Вартість біткоїну сьогодні

На ранок суботи, 25 січня, вартість біткоїну знизилася до позначки в $8319 за штуку. За добу ціна на криптовалюту знизилася на 2%. На даний момент монета торгується за наступною ціною:

Binance

Одна з найбільших криптобірж пропонує біткоїн за ціною $8317 за штуку. Максимальна добова ціна була зафіксована на рівні $8528, а мінімальна опустилася до позначки $8238, а потім знову пішла вгору.

EXMO

Курс біткоїну на найбільшій біржі Східної Європи встановився на рівні $8592 за штуку. Такий курс був відзначений на 11:00 суботи. Падіння ціни склало 1,57%. Максимальна добова вартість була зафіксована на позначки $8773, а мінімальна наблизилася до рубежу в $8512 за штуку.

Читайте також:  На Bitfinex розповіли про різкий приплив BTC

Huobi

Падіння вартості біткоїну на рівні 2,34% за добу зафіксовано на криптовалютній біржі Huobi. Максимальна добова ціна склала $5826, а мінімальна встановилася на позначці $8239. Зараз монета торгується по $8314.

Bitmex

Вартість біткоіни на біржі Bitmex зафіксована на рівні $8300 за штуку.

Kraken

Американська біржа пропонує клієнтам біткоїн за ціною $8302 за штуку. Добове зниження ціни склало 0,32%.

Як видно, за добу головна криптовалюта втратила в середньому 0,32% – 2,34% своєї вартості. Що ж буде далі?

Прогноз аналітиків позитивний

Незважаючи на те, що ринок біткоїну розвернувся, експерти не поспішають робити висновки і ставити на криптовалюті хрест. Більшість аналітиків впевнені, що падіння ціни – явище тимчасове, і біткоїн зовсім скоро покаже впевнене зростання.

Читайте також:  Джастін Сан пожертвує Греті Тунберг $ 1 млн на захист навколишнього середовища

Так глава Bitmex Артур Хейес впевнений, що біткоїн досягне позначки в $20 000 вже в цьому році, і всі передумови: технічні, економічні та соціальні, – для цього є.

Інвестор, мільйонер і прихильник криптовалюти Тім Дрейпер передрікає біткоїну зростання до позначки $250 000, а також радить міленіалам інвестувати в цю криптовалюту вже зараз.

Залишити коментар