Технології

Інсайдери: Apple підніме системні вимоги iOS цього року

Apple iOS 16

У мережі з’явилася оновлена ​​таблиця сумісності гаджетів Apple з операційною системою iOS 16, що готується до випуску. Згідно зі списком, у 2022-му від можливості оновлення прошивки «відваляться» відразу кілька пристроїв, які все ще користуються попитом у прихильників «яблучної» техніки.

Судячи з інсайдерського звіту, підтримувати нову прошивку будуть лише пристрої Apple з обсягом оперативної пам’яті від 3 ГБ. Таким чином, найстарішим із кандидатів на програмний апгрейд стане iPhone 7 Plus, у той час як базова “сімка”, плеєр iPod Touch 7, а також планшети iPad шостого покоління та iPad Air 2 випадуть зі списку.

Читайте також:  Розкладачка Motorola Razr з новим дизайном показали на відео

Apple iOS 16

Очікується, що iOS 16 не отримає жодних кардинальних змін у порівнянні з актуальною версією – натомість Apple зосередиться на оптимізації роботи мобільної ОС.

За чутками, на користувачів чекають інтерактивні віджети, перероблена система повідомлень та розширені функції моніторингу здоров’я та фізичної форми користувача. Деякі джерела також повідомляють про появу нової фірмової програми у складі iOS, але не наводять подробиць.

Реліз iOS 16 для пристроїв очікується восени поточного року.