Технології

Названі головні особливості нових Apple Watch та iOS 16

Apple Watch

Напередодні конференції WWDC 2022, журналіст Bloomberg Марк Гурман опублікував свій прогноз програми майбутнього заходу. Зокрема, він розповів про ключові нововведення, які чекають на користувачів свіжої прошивки iOS і розумного годинника Apple Watch.

За словами журналіста, цього року, всупереч чуткам, Apple не зможе оснастити смарт-годинник неінвазивним датчиком рівня цукру в крові. Він стверджує, що ця технологія вкрай складна у реалізації, тому очікувати її появи у комерційних пристроях найближчим часом не варто.

Датчик артеріального тиску в гаджетах бренду, згідно з звітом Гурмана, імовірно з’явиться не раніше 2024 року. А ось просунутий режим низького енергоспоживання та більш точне сканування показника AFib (ризик фібриляції передсердь), швидше за все, буде реалізовано вже восени цього року.

Читайте також:  Випущено універсальну eSIM для всіх Android-смартфонів

Щодо iOS 16 прогноз журналіста загалом збігається з думкою інших інсайдерів. Він передбачає, що мобільна ОС не отримає будь-яких радикальних змін щодо дизайну, обмежившись розширенням функціональності віджетів і новим встановленим софтом.

Конференція WWDC 2022 пройде у період з 6 по 10 червня. Сама Apple жодних офіційних заяв про нову прошивку та смарт-годинник поки не публікувала.