Технології

Батарея Xiaomi 12 провалила тести DxOMark

Xiaomi 12 Lite

Після тестів дисплея, камери та аудіосистеми фахівці лабораторії DxOMark перевірили автономність флагмана від Xiaomi. Незважаючи на швидку зарядку та майже дві доби автономної роботи, у загальному рейтингу пристрій зайняв лише 53 місце.

Xiaomi 12 отримав батарею на 4500 мАч з підтримкою швидкої провідної зарядки на 67 Вт та бездротової до 120 Вт. У лабораторії DxOMark тестували акумулятор телефону у комплектації 8 ГБ ОЗУ та 128 ГБ вбудованої пам’яті. Фахівці відзначили високу швидкість заряджання, але при цьому низьку автономність пристрою.

Читайте також:  Інсайдер: нова версія Apple HomePod отримає камеру та функції ТВ-приставки

Xiaomi 12

З плюсів: смартфон можна зарядити до 80% за допомогою провідної зарядки всього за 27 хвилин та 21 секунду. Бездротова зарядка названа «відмінною» та заряджає до 80% за 34 хвилини 55 секунд. Незважаючи на ці плюси, з автономністю Xiaomi 12 проблеми: при інтенсивному використанні пристрій працює 29 годин, при помірному – до 45 годин. По автономності Xiaomi 12 випередив, наприклад, Samsung Galaxy S22, але йому виявилося далеко до Realme GT 2 Pro.

Xiaomi 12

“Незалежно від того, встановлені налаштування за замовчуванням або відкалібровані, у пристрою підсумкова автономність вища за середню, в основному через свої характеристики, які вимагають великої потужності”, – пишуть фахівці лабораторії.

Читайте також:  Випущено універсальну eSIM для всіх Android-смартфонів

Xiaomi 12

З мінусів у лабораторії відзначили проблеми при потоковій передачі музики та відео, дзвінках та іграх, слабку продуктивність при використанні навігації GPS, високий розряд при програванні музики та високе енергоспоживання, коли гаджет повністю заряджений і ще знаходиться на бездротовій зарядці. У результаті акумулятор телефону зайняв 53 місце у глобальному рейтингу DxOMark та 14 рядок серед пристроїв преміум-класу.