Авто

“Дочка” Harley-Davidson представила недорогий електробайк

S2 Del Mar

Виробник електричних мотоциклів LiveWire, дочірня компанія Harley-Davidson, анонсував недорогу модель S2 Del Mar. Потужність електробайка становить 59,6 кВт за загальної ваги близько 200 кілограмів.

S2 Del Mar

Мотоцикл оснащений двома універсальними 19-дюймовими шинами Dunlop DT1, що призначені для всіх типів доріг. Кермо виконане у стилі трекера з тонкою москітною сіткою. За потужності 80 кінських сил він розганяється з місця до «сотні» за 3,5 секунди. LiveWire запевняє, що їхнє дітище подужає до 161 кілометра без необхідності підзарядки

Читайте також:  У європейських офісах Suzuki пройшли обшуки

Електробайк збудовано на фірмовій платформі LiveWire Arrow S2, призначеній для мотоциклів середньої ваги. Майбутні моделі на цій платформі, що масштабується, припускають ще більш легкий S3 і більш важкий S4.

S2 Del Mar

Перша партія з сотні мотоциклів Del Mar, що отримала назву Launch Edition і ціну $17 699, була розпродана всього за 18 хвилин. Базова версія обійдеться в $15 000, що вдвічі дешевше порівняно з першим електробайком компанії. Перші поставки очікуються навесні 2023 року.