Технології

Google “прокачає” одну з ключових функцій Android TV 13

Android TV

Google випустила другу бета-версію операційної системи Android TV 13. Одним з головних нововведень стало розширення можливостей режиму «картинка в картинці» (PiP), що дозволяє розробникам зробити використання цієї функції на телевізорах кориснішим та зручнішим для користувачів.

За допомогою спеціальних API у творців програм з’явилася функція зміни розміру PiP вікна. Як приклад її використання наводиться можливість бачити одночасно кілька людей під час відеоконференції або стежити за трансляцією одразу з кількох камер відеоспостереження.

Читайте також:  Пошук Google дозволить знаходити інформацію всередині додатків

Android TV

Крім того, в ОС з’явиться режим закріплення PiP-вікна, коли змінюється розмір головного екрана або запущеної програми таким чином, щоб вона не закривала інший контент. У розробників також з’явився інструмент Keep-clear, що дозволяє вказати, які елементи його застосування в жодному разі можуть бути перекриті іншим вікном.

Чимало уваги Google також приділила продуктивності ОС та покращенню роботи зі звуком. У системі також з’явилася підтримка різних розкладок клавіатури – це може бути корисно розробникам ігор, яким необхідно реалізувати введення з розкладкою, яка відрізняється від QWERTY. Серед інших змін – підтримка технології Fast Pair для прискорення синхронізації з бездротовими навушниками та новий режим очікування зі зниженим енергоспоживанням.

Читайте також:  Windows 11 не можна використовувати без облікового запису Microsoft

Терміни виходу стабільної версії прошивки та список пристроїв, що підтримуються, поки не оголошені.