Технології

Ілон Маск призупинив угоду щодо покупки Twitter

Ілон Маск

Про це бізнесмен заявив на своїй сторінці у соціальній мережі, про покупку якої він оголосив близько трьох тижнів тому. Причина припинення угоди виявилася нетривіальною – мільярдера серйозно перейняла проблема роботів і фейкових акаунтів у Twitter.

За заявою Ілона Маска, угода не скасовується, а припиняється для оцінки реальної кількості облікових записів у соціальній мережі, які використовуються для розсилки спаму або видають себе за інших людей. За даними Insider, у своїй нормативній документації соціальна мережа оцінює кількість таких облікових записів менш ніж у 5% від загальної аудиторії. Бізнесмен хоче переконатися в тому, що ця цифра відповідає дійсності.

“Угода з Twitter призупинена в очікуванні подробиць, що підтверджують розрахунки, згідно з якими фальшиві облікові записи дійсно представляють менше 5% користувачів”, – заявив Ілон Маск у своєму блозі.

Поки не ясно, чи позначаться на угоді результати звіту і коли вони стануть відомими. Раніше мільярдер заявляв, що боротьба з ботами у Twitter буде одним із його пріоритетів, якщо він успішно придбає компанію. Публікація Маска вже призвела до падіння акцій Twitter на 25%.