Технології

Дизайн нових флагманів Samsung підтверджений надійним джерелом

Samsung Note

За останній час була величезна кількість витоків про прийдешні флагмани Samsung. Смартфони вже протестували в бенчмарках і навіть показали їх у вигляді макетів. Тепер з’явилися достовірні зображення пристроїв від Евана Бласса, одного з найавторитетніших інсайдерів індустрії. Він також розповів, який подарунок чекає покупців новинок.

Samsung Galaxy S20+

Представлені рендери, як передбачається, є офіційними і демонструють фінальний дизайн пристроїв. На першому зображенні показаний Galaxy S20 + з 6,7-дюймовим дисплеєм і основною камерою з чотирма модулями на тильній стороні.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Друге зображення демонструє топову модель лінійки-Galaxy S20 Ultra. З чуток, смартфон отримав величезний 6,9-дюймовий екран, а головною його особливістю повинен стати об’єктив-перископ, що забезпечує за різними даними 5 – або 10-кратний оптичний зум. Достовірно відомо, що апарат зможе знімати з 100-кратним цифровим наближенням, а називатися ця функція буде Space Zoom.

Читайте також:  Інсайдери показали, як виглядатиме OnePlus 8 Lite

Samsung Galaxy S20

Останнє зображення демонструє, що Samsung буде робити ставку саме на моделях Galaxy S20+ і Galaxy S20 Ultra. У подарунок за їх попереднє замовлення компанія буде пропонувати нові бездротові навушники Galaxy Buds+. За наявною інформацією, від торішніх Galaxy Buds вони будуть відрізнятися збільшеною на 50% автономністю.

Презентація всієї лінійки Galaxy S20 і Galaxy Buds + запланована на 11 лютого.

Залишити коментар