Авто

Нова Honda CR-V: перші фотографії

Нова Honda CR-V: перші фотографії

Цьогорічна Honda CR-V випускається з 2016 року, і цього року кросовер може нарешті змінити покоління. Закамуфльовані прототипи шостий CR-V вже не раз помічали на дорогах.

Взимку в мережу “вибігло” перше патентне зображення, а тепер її можна розглянути і на фотографіях: їх публікує портал AutoHome з посиланням на базу Міністерства промисловості Китаю. Судячи з сертифікаційних документів, CR-V зросте в габаритах і отримає єдиний мотор – вже знайому турбочетвірку 1.5.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував «гарячу» версію нового C-Class

Honda CR-V шостого покоління оформили з огляду на інші новинки марки. Особливо близька схожість з HR-V, на який модель схожа на звужену оптику, форму решітки радіатора, яка в CR-V отримала малюнок у вигляді бджолиних сот, а також корпусами зовнішніх дзеркал заднього виду.

Нова Honda CR-V: перші фотографії

У документі, опублікованому Міністерством, зазначені габарити «шостий» CR-V. Вони помітно збільшилися: у довжину кросовер підріс на 82 міліметри до 4703 міліметри, що на 103 міліметри більше за Toyota RAV4. У ширину модель додала 11 мм до 1866 мм, у висоту — лише один міліметр до 1680 мм, а відстань між осями стала на 40 мм більше і склала 2701 мм. Для порівняння, у того ж RAV4 колісна база на 11 мм менша.

Читайте також:  Інженери Acura влаштують гонку через усю Америку

Збільшені розміри дозволять за доплату оснащувати китайську CR-V третьою низкою сидінь, яким кросовер п’ятого покоління в КНР не мав.

А ось у моторній гамі обійшлося без змін: новинка пропонуватиметься з колишнім чотирициліндровим турбомотором об’ємом 1,5 літра, що розвиває 193 кінські сили. Щодо терміну прем’єри, то він досі не позначений. Очікується, що модель, що вже випускається сім років, змінить покоління до кінця 2022 року.