Технології

Windows 11 не можна використовувати без облікового запису Microsoft

Windows 11

Microsoft продовжує поступово впроваджувати дедалі більше обмежень у свою десктопну операційну систему. За даними Windows Latest, з виходом великого осіннього оновлення для використання Windows 11 обов’язково потрібно облікового запису Microsoft.

Windows 11

Повідомляється, що у версії Windows 11 22H2, реліз якої очікується в жовтні цього року, при встановленні операційної системи обов’язковим пунктом стане авторизація в обліковому записі Microsoft або створення такого, якщо його ще немає. Без цього не вдасться завершити процес встановлення. Отже, користувачеві також обов’язково буде потрібно підключення до інтернету.

Читайте також:  Названа найпопулярніша модель iPhone у 2022 році

Зміна стосується Pro-версії Windows 11, тому що в домашньому виданні ця вимога вже діє. Авторизація в обліковому записі Microsoft значно спрощує процес переустановки ОС, тому що зберігаються багато налаштувань, аж до шпалер робочого столу. Крім того, користувач отримує доступ до хмарного сховища OneDrive та інших сервісів Microsoft.

Нові вимоги стосуються установки Windows 11, а ось чи змусить Microsoft авторизуватися в обліковому записі наявних користувачів – поки не зрозуміло.