Технології

У Google Maps з’являться «живі» панорами з актуальним трафіком та погодою

Google Maps

Компанія Google представила свою відповідь картам Apple зі своїми тривимірними моделями міст. Новий імерсивний режим Google Maps обіцяє захоплюючий досвід користувача, дозволяючи дізнатися, як те чи інше місце на карті виглядає в реальності протягом дня.

Google Карти

Для створення “ефекту присутності” Google об’єднала мільярди фотографій, використавши комбінацію комп’ютерного зору та штучного інтелекту. По суті, компанія зробила гібрид перегляду вулиць та супутникових знімків. Цікаво, що на таких міських панорамах можуть навіть відображатися актуальний автомобільний трафік і погодні умови, а різні об’єкти буквально оживають, завдяки чому створюється відчуття трансляції в режимі реального часу. За допомогою спеціального повзунка можна буде побачити, як конкретне місце виглядає у різний час.

Читайте також:  Японці зробили екзокостюм, що не потребує джерела живлення

Google Карти

Нова функція буде зосереджена навколо різноманітних визначних пам’яток, ресторанів та інших цікавих місць. Заявляється, що аналогічним чином можна буде зазирнути всередину різних закладів. Для цього потрібно буде опуститися до рівня вулиці, а потім вибрати будинок, що цікавить. Звичайно, для цього компанії потрібно попередньо вивантажити в Google додаткові дані.

Іммерсивний режим карт стане доступним до кінця поточного року і на старті охоплюватиме кілька великих міст, починаючи з Лос-Анджелеса, Лондона, Нью-Йорка, Сан-Франциско та Токіо з подальшим розширенням цього списку в наступні місяці.