Технології

Google Pay скоро стане “Гаманцем” з розширеними можливостями

Google Wallet

Американська компанія оголосила, що на зміну платіжному сервісу Google Pay приходить Google Wallet. Очікується, що це буде повноцінна заміна реальному гаманцю, що забезпечує єдиний простір для зберігання всіх банківських та знижкових карток, цифрових ключів та багато іншого.

Google Wallet

У Google Wallet можна буде зберігати не тільки кредитки та картки лояльності, але також всілякі квитки на заходи, посадкові талони на літаки, сертифікати про щеплення, цифрові ключі від автомобілів, студентські посвідчення та багато іншого. У перспективі сюди можна буде додати також посвідчення особи, права водія та електронні ключі від номерів готелів.

Читайте також:  Аудіокодек Apple зробив мільйони Android-пристроїв вразливими для злому

Google Wallet

Новий сервіс буде інтегрований до інших програм Google. Наприклад, при побудові в «Картах» маршруту до якогось місця відображатиметься основна карта та баланс на ній, що дозволить користувачеві планувати своє дозвілля та за необхідності поповнити рахунок або збільшувати кредитний ліміт.

За заявою Google, всі особисті дані користувачів будуть надійно захищені, а у разі втрати або крадіжки смартфона можна скористатися функцією дистанційного блокування або видалення всієї інформації, при цьому приватні перепустки будуть позначені відповідним чином.

Google Wallet

Оновлення Google Pay до Google Wallet вийде вже цього літа і буде доступне в 40 країнах світу. Цікавим є той факт, що сервіс уже існував у минулому, але в 2015-му на його основі був випущений Android Pay, який згодом перетворився на Google Pay.