Економіка

Світовий банк дасть Україні гроші на бюджетників

Підтримка міжнародних партнерів є важливою для України, оскільки вона здатна посилити спроможність нашого бюджету.

Світовий банк надаватиме Україні близько 200 млн доларів щомісяця. Гроші будуть направлені на оплату праці державних службовців та вчителів. Про це у середу, 11 травня, повідомив заступник міністра фінансів України Роман Єрмолович в інтерв’ю для Укрінформу.

Він зазначив, що Міністерство фінансів постійно шукає альтернативні джерела фінансування для потреб країни, зокрема й для підтримки освіти.

Читайте також:  Стало відомо, куди підуть $40 млрд допомоги США

“Тому вже зараз разом з іншими органами влади готуємо спільний із Світовим банком проект “Підтримка державних витрат для забезпечення сталого державного управління в Україні”. Обсяг оголошеної допомоги становитиме $1,5 млрд”, – розповів чиновник.

Заступник міністра фінансів пояснив, що проект передбачає відшкодування видатків держбюджету, здійснених при оплаті праці держслужбовців та вчителів.

Єрмоличов додав, що сьогодні підтримка міжнародних партнерів є важливою для України, оскільки вона здатна посилити спроможність нашого бюджету.

“За даними Державної казначейської служби України, станом на 1 квітня у 1444 місцевих бюджетах виникли залишки освітньої субвенції в обсязі 7,5 млрд грн, а також акумульовано у 1202 місцевих бюджетах 242 млн грн субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки людям з особливими освітніми потребами”, – наголосив заступник міністра фінансів.