Технології

Пішла епоха. Apple припиняє випуск плеєрів iPod

Apple Ipod

Американська компанія оголосила про зупинення виробництва гаджетів сімейства iPod. На момент своєї появи це був революційний продукт, що вплинув на цілу індустрію, але його час минув – тому Apple прийняла рішення про припинення виробництва останньої на сьогоднішній день моделі фірмового плеєра.

Оригінальний iPod був представлений 23 жовтня 2001 під слоганом «1000 пісень у вашій кишені» (1000 songs in your pocket). Майже через 18 років (28 травня 2019-го) вийшов iPod touch сьомого покоління з процесором A10 і накопичувачем до 256 ГБ, що став останньою моделлю серії.

Читайте також:  Premium-підписка у Telegram: що отримають користувачі? [ВІДЕО]

Плеєр досі продавався у фірмових магазинах, але 10 травня Apple офіційно оголосила про припинення виробництва. Пристрій залишиться в роздробі доти, доки не будуть розпродані всі наявні запаси. Після цього офіційно придбати iPod вже не вдасться.

«Музика завжди була важливою частиною ядра Apple, і надання її сотням мільйонів користувачів так само, як це зробив iPod, вплинуло не тільки на музичну індустрію – це також переосмислило те, як люди знаходять, слухають та розповсюджують музику. Дух iPod продовжує жити і сьогодні»

Грег Джосвіак
старший віце-президент Apple з глобального маркетингу

На думку компанії, в iPod більше немає необхідності – слухати музику можна на iPhone, iPad, Mac, HomePod mini, Apple TV і навіть за допомогою Apple Watch, а фірмовий сервіс Apple Music надає миттєвий доступ до більш ніж 90 мільйонів пісень і більш ніж 30 000 плейлистів.

Читайте також:  Apple оголосила дату презентації iOS 16 та інших новинок

Джерело: apple.com