Авто

Toyota знову зупиняє виробництво Land Cruiser 300 через брак деталей

Toyota

Toyota в черговий раз змушена зупинити складання нових автомобілів: цього разу з 16 по 21 травня простоюватимуть 14 складальних ліній на восьми заводах, включаючи ту, з якої сходять нові позашляховики Land Cruiser 300.

Причина простоїв та сама, що й раніше — перебої з поставками електронних компонентів з Китаю, де введено локдауни через новий спалах коронавірусу. Загалом призупинення виробництва торкнеться більше 40 різних моделей Toyota і Lexus та їх модифікацій.

Читайте також:  Bentley стають надто важкими для звичайних водіїв

Повний список моделей, для складання яких не вистачає деталей, наведено на глобальному сайті Toyota, там же перераховані заводи та кількість днів простою. Наприклад, підприємство Toyota Auto Body Yoshiwara Plant, на якому збирають Land Cruiser 300, не працюватиме усі шість днів, а випуск RAV4 та його гібридної версії призупинять лише на два дні.

У простий відправлять і конвеєр, з якого сходить новий bZ4X (з 16 по 20 травня), у ті ж дні не буде здійснюватися випуск Land Cruiser Prado та низки моделей Lexus, а саме LS, IS, RC, RC F та NX.

Читайте також:  Представлений оновлений BMW X7 із двоярусною оптикою

Спочатку виробничий план на травень передбачав випуск 750 тисяч автомобілів – 200 тисяч на японських заводах та ще 550 тисяч на закордонних. Внаслідок коригування план на наступний місяць знизили на 100 тисяч машин.

У лютому японський автовиробник був змушений зупинити 28 складальних ліній на 14 заводах через проблеми у місцевого постачальника, а у квітні до простого відправили дев’ять заводів.

Джерело: Toyota