Технології

Інсайдери: Motorola розробляє незвичайний “рулонний” смартфон

Motorola

За даними мережевих джерел, бренд розпочав проектування амбітного пристрою в оригінальному форм-факторі. Відмінною рисою новинки стане гнучкий дисплей, який витягується зі своєрідного «рулону», захованого в корпусі звичного моноблока, але не вбік, а вгору.

На відміну від показаних раніше концептфонів OPPO X 2021 або LG Rollable, новинка з кодовою назвою Felix, за твердженням інсайдерів, зможе розтягуватися не завширшки, а заввишки.

Це дозволить поєднати такі характеристики пристрою, як велика площа екрану та компактні габарити. Повідомляється, що рулонна конструкція дозволить ховати в корпусі до третини матриці, завдяки чому в складеному стані апарат практично не відрізняється від звичайних моделей.

Читайте також:  Військові передали 1,6 кВт енергії на кілометр повітрям

Очікується, що при використанні в альбомній орієнтації гаджет зможе задіяти функцію поділу дисплея, представлену в Android 12. Згідно з джерелом, компанія вже обкатує нову технологію на модифікованому Edge 30 Pro. Можлива дата анонсу концептуального смартфона Motorola поки невідома – на думку аналітиків, у кращому разі він з’явиться на ринку лише за рік.