Авто

Ford представив електричний фургон E-Transit Custom

E-Transit Custom

Американська марка взяла курс на розширення сегменту екологічно чистих електромобілів — до кросоверу Ford Mustang Mach E і комерційного фургону Ford E-Transit у 2022 році додасться ще одна модель для бізнесу: відбулася прем’єра компактного фургона Ford E-Transit Custom, який став першою з чотирьох до 2024 року комерційних моделей марки з електричною силовою установкою – до них також увійдуть фургон Transit Courier і пасажирські мікроавтобуси Tourneo Custom і Tourneo Courier.

Новинку позиціонують як повністю новий електромобіль, який «має стати новим еталоном у європейському сегменті однотонних фургонів і допомогти бізнесменам без особливих зусиль перейти на електрифіковані транспортні засоби».

Читайте також:  Lancia випустить три електрокари і перейде на вторсировину

E-Transit Custom отримав дизайн кузова в стилістиці інших комерційних моделей Ford, але відрізнити електромобіль можна за новими фарами та радіаторними гратами з великими осередками.

E-Transit Custom

Заявлено, що E-Transit Custom зможе проїжджати без підзарядки до 380 кілометрів, матиме швидку зарядку 3 DC та можливість буксирування причепів. Інші технічні характеристики моделі поки що не розкрито.

Електромобіль оснастять системою Ford Pro з хмарними сервісами, що полегшують обслуговування моделі та ведення бізнесу. Особливістю нового фургона стала система ProPower Onboard, що дозволяє підключати до електромобіля зовнішні споживачі електрики – освітлювальні прилади та електроприлади.

Всі деталі про новий Ford E-Transit Custom будуть розкриті у вересні 2022 року, а виробництво електромобіля налагодять наступного року на потужностях підприємства Ford Otosan у Туреччині, звідки нову модель постачатимуть до Європи.