Технології

Названо головні переваги передплати Telegram Premium

Telegram

Після новиною про появу в Telegram платної підписки стали відомі і перші подробиці про її переваги. У мережі з’явився детальніший список можливостей, які стануть ексклюзивними для користувачів Premium-версії месенджера.

За даними TG-каналу Telegram Info, володарі преміум-підписки отримають спеціальний бейдж біля імені акаунта, повноекранні стікери та розширений набір смайликів для реакції на повідомлення у чатах.

Крім того, для них буде збільшено кількість папок (з 10 до 20) та кількість чатів у них (зі 100 до 200), а ліміт на канали та супергрупи зросте з 500 до 1000.

Читайте також:  Android Auto навчиться підлаштовуватися під розміри дисплея

Повідомляється і про такі нововведення, як збільшення кількості «закрепів» в основній стрічці (з 5 до 10) і всередині папки (з 100 до 200), а також кількості публічних посилань для своїх каналів та супергруп (з 10 до 20) та обраних стікерів (З 5 до 10).

Згідно з джерелом, зазначеними можливостями список не обмежиться – розробники все ще експериментують із набором функцій для платних передплатників. Дата запуску Telegram Premium наразі не оголошена.