Авто

У Stellantis вважають Jeep преміум-брендом, і ось чому

Jeep

Старший віце-президент Stellantis в Індії та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Біллі Хейс заявив, що Jeep є преміум-брендом. Несподівану думку Хейс доказав тим, що в локальній лінійці Jeep відсутні бюджетні комплектації (і навіть субкомпактний кросовер Renegade), дуже багато клієнтів преміум-класу залишили замовлення на новий Grand Cherokee L, а компанія проводить велику роботу з підвищення якості обслуговування.

У бесіді з австралійськими журналістами Біллі Хейс підкреслив, що Jeep «просуватиметься ще вище», натякаючи на подальше поліпшення якості обслуговування. Топ-менеджер пояснив, що стратегія Jeep у регіоні має на увазі збільшення продажів, однак одночасно скорочуються небагаті комплектації.

Читайте також:  Ford розробляє світлофор, завжди зелений для екстрених служб

З недавніх пір навіть найдешевший Jeep Compass на Зеленому Континенті коштує майже 40 тисяч австралійських доларів (близько 28 тисяч доларів США). Для порівняння на батьківщині марки «молодший» Renegade коштуватиме 24 тисячі доларів.

Керуючий директор Jeep Australia Кевін Флінн солідарний з колегою, але додає визначення «преміальності» автомобіля дають клієнти. Стратегія з відмови від базових версій призвела до збільшення середньої ціни автомобіля Jeep, проте продаж марки в «коронавірусному» 2020 році зріс на 4,1 відсотка. За підсумками 2021-го зростання щодо аналогічного періоду минулого року склало 34,6 відсотка — відтак покупці готові платити більше.

Читайте також:  Відео: новий Mini привезли на зимові випробування разом із попередніми моделями

Інший приклад “преміальності” Jeep – ажіотажний попит на новий Grand Cherokee L в Австралії. Топ-версія позашляховика коштує 115 тисяч австралійських доларів (81 тисяча доларів США), і при цьому частка попереднього замовлення на максимальну комплектацію досягає 30 відсотків, а багато клієнтів звертаються до марки Jeep вперше.

Джерело: Car Expert