Технології

SoundCloud шукатиме потенційні хіти за допомогою штучного інтелекту

SoundCloud

Популярна онлайн-платформа для поширення та прослуховування музики SoundCloud придбала компанію Musiio, яка займається розробкою в галузі штучного інтелекту. Алгоритм останньої здатний аналізувати терабайти аматорської музики та ідентифікувати потенційні хіти.

Компанія стверджує, що алгоритм Musiio здатний «прослуховувати» незліченний годинник завантаженої на SounCloud аматорської музики у пошуках композицій, що містять у собі структуру та патерни, властиві лідерам чартів. Отже, такі треки можуть набути популярності.

“Прослуховуючи більше треків, ніж під силу людині, і визначаючи їх характеристики та закономірності, ІІ дозволить краще спрогнозувати успіх, що, у свою чергу, може збільшити “показник влучень” і наш дохід”, – сказала Еліа Сетон, президент SoundCloud.

Читайте також:  Tesla проїде 15 000 км виключно на енергії Сонця

У SoundCloud очікують, що за допомогою ІІ вдасться виявити приховані таланти та тенденції в музиці раніше за інші. Звичайно ж, це дозволить інвестувати у потенційно успішних виконавців з метою отримання фінансової вигоди.

Повідомляється, що SounCloud витратила на придбання Musiio 10 мільйонів доларів. Тим часом у конкуруючого музичного дистриб’ютора DistroKid також є бот зі штучним інтелектом, що виконує сканування треків та оцінку таких якостей, як «танцювальність» та «речитативність».