Авто

Ferrari заборонила Джастіну Біберу купувати свої спорткари

Barrett-Jackson Auction

Для своїх клієнтів у Ferrari формулюють певний «етичний кодекс», який накладає на власників спорткарів з Маранелло низку вимог, включаючи ставлення до автомобілів та публікації у соціальних мережах. Порушників, незважаючи на їх статус і стан, відлучають від бренду і забороняють купувати автомобілі з жеребцем, що гарцює, на емблемі. Новобранцем у чорному списку Ferrari виявився канадський співак Джастін Бібер, відомий своєю любов’ю до екстравагантного тюнінгу.

У 2016 році музикант став власником Ferrari 458 Italia, який довірив каліфорнійському тюнінг-ательє West Coast Customs для встановлення кузовного обваження Liberty Walk.

Читайте також:  Toyota витратить 383 мільйони доларів на випуск нових моторів

Крім цього, на купе з’явилися 20-дюймові колеса Forgiato Dieci-ECL, кузов обтягнули блакитною плівкою Forgiato Blue, а в салоні встановили дорогу аудіосистему.

Через рік Бібер продав свій спорткар на аукціоні Barrett-Jackson Auction за 434,5 тисячі доларів, але купити тепер новий Ferrari Джастін офіційно не зможе.

Причиною внесення співака в чорний список італійської марки став не тільки радикальний тюнінг автомобіля, але й ситуація того ж 2016 року, коли Бібер припаркував машину біля готелю Montage в Беверлі-Хіллз і зміг відшукати її лише через три тижні за допомогою сищиків.

Інцидент широко висвітлювався у пресі і дуже не сподобався Ferrari. Разом з Джастіном до небажаних клієнтів бренду, до речі, входять репери 50 Cent і Tyga, актор Ніколас Кейдж, боксер Флойд Мейвезер-молодший і фотомодель Кім Кардашьян, які в різний час також викликали гнів у Ferrari своїм непотрібним ставленням до автомобілів марки.