Технології

Google розповіла про роботу безпарольної авторизації

Пароль

Apple, Google та Microsoft домовилися вже наступного року впровадити у свої платформи та сервіси підтримку безпарольної авторизації. Пошуковий гігант наочно показав і розповів, як це працюватиме у Chrome та на Android-смартфонах.

У Google розповіли, що Android-смартфон зберігатиме ключі доступу, необхідні для авторизації в Google Chrome. Замість того, щоб вводити пароль для входу на веб-сайт або програму, достатньо буде просто розблокувати свій телефон. Ключі доступу синхронізуються з хмарою через обліковий запис Google і передаються на новий смартфон під час зміни або втрати старого.

Читайте також:  Motorola Frontier із камерою на 200 Мп показали на реальному знімку [ФОТО]

Google

Як запевняє компанія, ключ доступу набагато безпечніший за звичайний пароль, оскільки він заснований на криптографії і відображається в акаунті користувача тільки в момент розблокування смартфона. На персональних комп’ютерах для першого входу в систему потрібно, щоб телефон був у безпосередній близькості.

Зазнає змін та авторизації в обліковому записі Google. Наприклад, замість пароля можна використовувати код розблокування попереднього пристрою. Додатково може знадобитися номер телефону або інша інформація, якою володіє користувач.

Безпарольна авторизація буде доступна власникам смартфонів на Android 9 або новішій версії ОС.