Авто

Ford створює систему дистанційного керування оборотами двигуна

Ford Mustang Shelby GT350

Компанія Ford подала патентну заявку на технологію, яка дозволить власникам автомобілів дистанційно збільшувати обороти двигунів без натискання на педаль акселератора. Згідно з описом, для віддаленого керування мотором власнику потрібен спеціальний пристрій, виконаний у вигляді брелока. Причому піддати газу можна буде на різних відстанях від транспортного засобу.

Як вважають Ford, незвичайна функція підійде для власників автомобілів, які захочуть продемонструвати можливості своїх двигунів, стоячи зовні машини.

Крім того, похвалитися ревом багатолітрових двигунів зможуть учасники тематичних автомобільних виставок. При цьому на якій відстані можна буде дистанційно керувати оборотами агрегатів, поки що невідомо.

Читайте також:  "Дочка" Harley-Davidson представила недорогий електробайк

Незвичайні патентні заявки демонструють, що багато автомобільних компаній намагаються мислити нестандартно, а іноді лише вигадують нові функції, здатні викликати позитивні емоції у клієнтів.

Ford

Фото: Ford

Віддалене керування оборотами двигуна стало черговим «винаходом» американської марки поряд з режимом дрифту та функцією віддаленого паркування. Однак подання заявки на патент не означає, що компанія отримає схвалення і, тим більше, реалізує свій проект.

Ford

У середині квітня компанія Hyundai подала патент на розробку системи розпізнавання людини за райдужною оболонкою ока. У майбутньому біометрична захисна технологія з’явиться на автомобілях марки.

Джерело: fordauthority.com