Технології

Apple звинуватили в недобросовісній конкуренції

Iphone

Розробник iOS-програм Кевін Арчер звернув увагу на цікаву особливість мобільної операційної системи від Apple. Він вважає, що компанія зловживає становищем, віддаючи перевагу своїм додаткам на тлі конкурентів. Однак інші користувачі пояснили, що насправді в цьому немає злого наміру.

Кевін Арчер зауважив, що при встановленні програми Apple Music на iPhone воно витісняє з нижньої док-панелі конкурента в особі Spotify. Таким чином, програма Apple перебуває у більшому пріоритеті і завжди перед очима користувача.

Читайте також:  Осіння презентація Apple: можлива дата проведення та нові подробиці

«Apple заявляє: “Ми ставимося до всіх розробників однаково” та “Правила для всіх розробників однакові”. Здається, вони забули згадати, що правила однакові для всіх, крім самої Apple. По суті вони просто поміняли мій Spotify в доці на Apple Music », – написав розробник у Twitter.

На це повідомлення відповіла велика кількість людей. Хтось звинувачує Apple, хтось вважає це багом у системі, але є й інша думка. Так, розробник Йоріс Вервюрт вважає, що тут все досить просто і немає жодного злого наміру. На його думку, при встановленні «рідного» додатка воно просто повертається на те місце, де за умовчанням розташовано в системі нового пристрою. Він не заперечує, що перед нами, швидше за все, помилка, і так не повинно бути, але це явно було зроблено не навмисно.

Читайте також:  Google випустила секретну програму для перенесення даних з iOS на Android

До речі, сама Apple вже розповіла виданню AppleInsider, що це помилка, і в компанії вивчать цю проблему.