Технології

Google Chrome навчився автоматично змінювати скомпрометовані паролі

Chrome

Тепер найпопулярніший у світі браузер вміє не тільки повідомляти про те, що якийсь із збережених паролів був скомпрометований, а й вирішувати цю проблему в автоматичному режимі. Від користувача потрібно лише натиснути одну “чарівну” кнопку.

Google вже давно почала попереджати користувачів, якщо якийсь із збережених ними паролів у Chrome ненадійний або перебуває у публічному доступі. Раніше для вирішення цієї проблеми доводилося вручну відвідувати кожен сайт або програму, змінюючи в ньому скомпрометований пароль. Тепер цей процес був автоматизований.

Читайте також:  Подвійний блок живлення Apple показали на перших зображеннях

Google Chrome

Якщо Chrome виявляє, що якийсь із паролів слід змінити на більш надійний, користувачеві буде запропоновано зробити це в автоматичному режимі, натиснувши лише одну кнопку. Ця функція реалізована на базі віртуального помічника Google Assistant та технології Google Duplex.

Погодившись на автоматичну зміну пароля, Google Assistant відкриє відповідний сайт. Далі користувачеві потрібно лише дати дозвіл на заміну скомпрометованого пароля новим – більш надійним та безпечним. Зміна буде збережена в диспетчері паролів Google, так що нічого запам’ятовувати не доведеться.

На даний момент функція доступна лише на Android та деяких регіонах.