Технології

“Економна” версія YouTube для смартфонів припиняє своє існування

YouTube

На “цвинтарі” сервісів Google очікується чергове поповнення. Пошуковий гігант оголосив про закриття популярної програми YouTube Go, орієнтованої на власників недорогих смартфонів та жителів країн з обмеженим доступом до інтернету.

Як і інші програми Go-серії, полегшений клієнт YouTube, представлений шість років тому, відрізняється зниженими вимогами до системних ресурсів і дозволяє суттєво заощаджувати інтернет-трафік. Головними його особливостями стали можливість завантаження відео на пристрій для перегляду офлайн і відображення розміру ролика в залежності від обраної якості.

YouTube

Згідно з офіційною заявою Google, у YouTube Go просто більше не потрібно. За останні роки компанія оптимізувала основний додаток, щоб він чудово працював навіть на бюджетних пристроях та при повільному інтернет-підключенні. Крім того, ведуться роботи над новими функціями, які допоможуть зменшити витрати мобільних даних, що було критично важливим для багатьох користувачів YouTube Go.

Читайте також:  У WhatsApp з'явився новий вид шахрайства із голосовими повідомленнями

Варто зазначити, що програма має понад 500 мільйонів завантажень у Google Play – на одному рівні з популярною грою PUBG Mobile. YouTube Go припинить свою роботу вже у серпні цього року.