Технології

Браузер Samsung Internet отримав нові корисні функції

Samsung Internet

Samsung презентувала нову версію фірмового мобільного браузера. Оновлення включає значні покращення конфіденційності та підтримку зручного способу авторизації на багатьох сайтах. Програма вже доступна як на смартфонах Galaxy, так і на інших мобільних пристроях.

Samsung Internet 17 можна завантажити у Google Play або Galaxy Store. Одним із головних нововведень стала підтримка функції Smart Anti Tracking для захисту конфіденційності. Вона використовує машинне навчання для відсіювання файлів cookie, що стежать за діями користувача, і блокування шкідливої ​​реклами. Така опція буде включена з коробки в США, Кореї та Європі (можна вимкнути в налаштуваннях).

Samsung Internet

Крім того, для перегляду веб-сторінок браузер використовує HTTPS за промовчанням, а на сторінці швидкого доступу з’явиться нова панель конфіденційності, яка показує всі способи захисту приватності. Додаток також отримав підтримку API інтернет-автентифікації через сторонні облікові записи (ця функція вже давно представлена ​​в Google Chrome і Firefox).

Читайте також:  Intel представила новий стандарт живлення для потужних відеокарт

Нарешті, браузер отримав кілька поліпшень інтерфейсу, включаючи підтримку груп вкладок і функції розпізнавання тексту на зображеннях.