Технології

Microsoft попереджає про швидку «смерть» Internet Explorer

Internet Explorer 11

Microsoft в черговий раз нагадала, що вже найближчим часом завершиться офіційна підтримка останньої версії фірмового браузера Internet Explorer. Компанія закликає не чекати цього моменту, а перейти на більш сучасне та безпечне рішення якнайшвидше.

Microsoft закликає корпоративних клієнтів самостійно припинити роботу з Internet Explorer 11, оскільки вже 15 червня 2022 завершиться його підтримка. Це означає, що компанія більше не буде випускати будь-які виправлення безпеки, і користувачі браузера будуть більш вразливими для зловмисників, не кажучи про сумісність із сучасними стандартами та зручність використання.

Microsoft Edge

«Ми знаємо, що очікування на те, що щось станеться, може бути стресом. Тому рекомендуємо не чекати, а запланувати власну дату виведення з експлуатації. Найкращий спосіб підготуватися до відключення IE після 15 червня — зробити це завчасно», — йдеться у заяві компанії.

Читайте також:  HUAWEI випустить новий недорогий смартфон із ємним акумулятором

Microsoft рекомендує використовувати Edge. Він має вбудований режим Internet Explorer, що дозволяє завантажувати деякі сайти в режимі сумісності з IE, так що компанії не повинні випробувати труднощі з переходом. До речі, Microsoft Edge вже включений як браузер за промовчанням у Windows 10 та Windows 11.