Технології

Слух: Apple працює над перетворенням iPad на повноцінний комп’ютер

iPad і Mac

Планшети iPad можуть похвалитися потужним залізом, але не підтримують macOS та програми зі звичним десктопним інтерфейсом. Схоже, що Apple все ж таки задумалася про подібний сценарій роботи фірмових пристроїв — про це свідчить один з нових патентів компанії.

Apple

Документ визначає можливість підключення планшета до зовнішньої клавіатури, після чого він переходить у режим ноутбука. При цьому інтерфейс користувача змінюється відповідним чином, практично повністю копіюючи macOS. З цікавого можна також відзначити покращену мультизадачність з відкриттям додатків у вікнах зі змінними розмірами, що дозволяє швидше перемикатися та обмінюватися контентом між ними.

Читайте також:  Google Chrome навчився автоматично змінювати скомпрометовані паролі

Apple

У тексті патенту говориться, що кріплення планшета до клавіатури здійснюється рахунок магнітів. Крім того, в шарнірі є місце для зберігання стілус Apple Pencil. У клавіатуру також можуть бути вбудовані додаткові компоненти, такі як камера відеоконференцій, мікрофон або проектор.

Нещодавно Марк Гурман з Bloomberg заявив, що Apple може працювати над трьома режимами для iPad, які запускалися б автоматично на основі дій користувача та інших факторів. Стандартний буде схожий на iPadOS у нинішньому вигляді. При використанні Apple Pencil інтерфейс перебудується під роботу з аксесуаром, а описаний ним професійний режим повністю збігається з інформацією з нового патенту.

Читайте також:  Створено фільтр, який здатний затримувати мікрочастинки пластику

Є можливість, що Apple представить нововведення в iPadOS на конференції WWDC 2022, яка стартує 6 червня.