Авто

Ford Mustang нового покоління збереже двигун V8

Ford Mustang

Ford Authority поділився подробицями про наступне, сьоме покоління Ford Mustang. Видання з посиланням на неназване джерело повідомляє, що модель збереже мотори попередника, а саме чотирициліндровий турбомотор EcoBoost об’ємом 2,3 літра і п’ятилітровий Coyote V8, однак останній, ймовірно, вимагатиме доробок, щоб відповідати жорсткішим екологічним нормам. Крім того, ходять чутки про появу гібридної модифікації Mustang.

Поки що офіційних подробиць про наступний Ford Mustang мало. Відомо, що зараз автовиробник тестує поні-кар нового покоління, про що свідчать шпигунські фотографії Motor1.com. Очікується, що модель збереже відомі риси, а зміни в дизайні екстер’єру зведуть до нової оптики, злегка модернізованих радіаторних грат та інших бамперів. Лінійка, як і раніше, складатиметься з купе та кабріолету.

Читайте також:  Toyota відправить у простій дев'ять заводів

Що ж до двигунів, то 2,3-літрова «турбочетвірка» EcoBoost і п’ятилітровий Coyote V8 перекочують на новий Mustang із моделі попереднього покоління. Також може з’явитись гібридна версія з електромотором на передній осі. Більше подробиць з’явиться ближче до прем’єри, яку заплановано на 2023 рік.

Що ж до Mustang шостого покоління, то він присутній на ринку сім років. Станом на сьогоднішній день, Мустанг залишається єдиним легковиком у модельній лінійці Ford, а гамма включає кілька версій спорткара, від найпростішого GT до хардкорного GT500. Останній комплектується двигуном V8 5.2 потужністю 770 кінських сил і 847 Нм моменту, що крутить, в тандемі з семиступінчастим «роботом» Tremec.

Читайте також:  Ferrari анонсувала загадкову "відкриту" новинку

За підсумками 2021 Mustang в черговий раз виявився найпопулярнішим у світі спортивним автомобілем (за даними аналітичної компанії S&P Global Mobility). Модель утримує це звання вже сім років, проте у 2022 році ситуація може змінитися: судячи з продажу, інтерес до спорткара, який доживає останній рік у поточному поколінні, поступово знижується.

Джерело: Ford Authority