Технології

Співробітник Apple розкрив ексклюзивний дизайн скасованих моделей iPod

Apple Ipod

Портативний музичний плеєр iPod nano вперше був представлений у 2005 році, і пізніше зазнав чимало змін у зовнішньому вигляді. Як виявилося, свого часу компанія навіть розглядала варіант повноекранного дизайну гаджета такого ж, як у сучасних смартфонів.

Інсайдерською інформацією поділився Тоні Фаделл, який у минулому обіймав у Apple посаду старшого директора департаменту з розробки та випуску iPod. Пізніше він заснував власну компанію Nest, яка тепер належить Google. У своїй новій книзі під назвою Build Фаделл згадує, як він із командою вигадував дизайн для фірмових плеєрів. Якогось моменту перед відділом стояло завдання розробити чергову модель iPod nano.

Apple iPod nano

На етапі проектування дизайнери перебрали різні варіанти — наприклад, як міг би виглядати плеєр із великим екраном, з великим колесом керування та взагалі без нього. Вони навіть роздрукували на 3D-принтері кілька макетів, з яких особливо виділяється один – з дисплеєм практично на всю лицьову панель. Відповідне зображення екс-співробітник купертинівської компанії опублікував у Twitter.

Незрозуміло, коли саме в Apple розглядали варіант «повноекранного» iPod nano, але очевидно, що така ідея відвідала голови інженерів за багато років до iPhone X, що вийшов у 2017 році, зі схожим дизайном.