Технології

Смартфони Samsung та Xiaomi лідирують за задоволеністю користувачів

Xiaomi 12 Lite

Розробники мобільного бенчмарку AnTuTu склали щомісячний рейтинг задоволеності користувачів Android-смартфонами. Цікаво, що очолює цей список апарат, що вийшов ще 2020 року, причому з помітним відривом від суперників.

Беззмінним лідером за рівнем задоволеності користувачів серед Android-смартфонів протягом тривалого часу залишається Samsung Galaxy Note20 Ultra, що вийшов у 2020 році. Це досить цікаво, оскільки новий Galaxy S22 Ultra, що має схожий дизайн, вбудований стілус S Pen і багато в чому найкращі характеристики, розташовується лише на шостому рядку цього рейтингу з відривом майже 5%.

AnTuTu

Друге місце за підсумками квітня зайняв Xiaomi 12X, а третьому розташувалася модель середнього рівня Redmi Note 11 Pro+. За словами розробників AnTuTu, основна заслуга цих апаратів полягає у фірмовому прошивці MIUI, особливо тепер, коли виробник став більше уваги приділяти якості ПЗ.

Читайте також:  Google Translate отримав новий функціональний віджет для швидкого перекладу

Далі за списком розмістилися Samsung Galaxy S21 Ultra, Huawei P50 Pro, Samsung Galaxy S22 Ultra, Honor Magic3 Pro, realme GT, Honor Magic3 Premium Edition та Honor 60 Pro. Судячи з цього рейтингу, особливим коханням серед покупців Android-гаджетів користуються апарати брендів Samsung та Honor.