Авто

Porsche вибачилася перед клієнтами за спрощення оплачених машин

Porsche

Компанія Porsche перепросила клієнтів за одностороннє спрощення вже оплачених машин. Індицент стався в Китаї: низка власників Porsche зіткнулася з відсутністю електричних регулювань рульової колонки. Спочатку офіційні представники марки обіцяли безкоштовно повернути електросистему після подолання дефіциту чіпів, але наприкінці березня стало зрозуміло: міняти механічні регулювання керма на електричні Porsche не буде.

Офіс Porsche China випустив офіційну заяву 30 квітня. У компанії вибачилися перед постраждалими клієнтами та визнали, що «розуміють їхнє розчарування». Штаб-квартира Porsche та представники китайської філії разом із постачальниками створили спеціальну робочу групу, щоб «знайти рішення у найкоротші терміни».

Читайте також:  Polestar вперше продала автомобіль в обмін на витвори мистецтва

Некрасивий інцидент пояснюють тим, що ситуація з постачанням електронних компонентів досі залишається невизначеною, і щоб у покупців Porsche з’явилася ясність, було прийнято рішення відмовитися від початкового плану заміни механічного регулювання керма на електричне. Прес-служба Porsche нарікає, що в березні в Китаї відновилася пандемія: це ускладнило спілкування та спільну роботу щодо вирішення конфліктної ситуації.

Поки що жодної конкретики немає: Porsche утримується від обіцянок і каже, що «дилери Porsche активно спілкуватимуться з кожним постраждалим клієнтом і домовлятимуться про розумне рішення».

Північноамериканський офіс Audi у схожій ситуації надійшов простіше — спрощення комплектацій призвело до зміни цін, і покупцям компенсують різницю у розмірі 100-375 доларів за кожну відсутню опцію.

Читайте також:  Більшість кросоверів провалили тест ременів безпеки

Джерело: Autohome.com.cn